Zpet na uvodni stranku
Zasílat aktuality Salzer
e-mailem


DOMŮ ON-LINE KATALOG SPÍNACÍ PROGRAMY PROJEKČNÍ DOKUMENTACE NOVINKY A ZAJIMAVOSTI PARTNERSKÉ STRÁNKY

NAPIŠTE NÁM VÁŠ NÁZOR


Pro správné prohlížení PDF souborů je nutno mít nainstalovaný Adobe Acrobat ReaderSídlo firmy


l DŮVĚRA

Již od roku 1956 se firma SÄLZER (čti:zelcr) specializuje na vývoj, výrobu a distribuci výkonových a vačkových spínačů. Soustředění se na tuto úzkou skupinu spínačů, neustálý intenzivní vývoj přístrojů a výrobních postupů tak jako filozofie naší firmy orientovanou na kvalitu, nás řadí mezi specialistu světového měřítka v našem oboru - to nám můžete důvěřovat !!!


l BEZPEČNOST

Ať už jsou to rozváděče, zařízení pro automatizaci, strojírenství, automobilový průmysl, výroba kolejových vozidel, lodí, vzduchotechnika, svářecí technika, technika pro životní prostředí a mnoho dalších oborů lidské činnosti - všude tam se starají spínací prvky značky SÄLZER o bezpečný provoz.


l KVALITA

Dosáhli jsme vedoucího postavení v mezinárodní konkurenci díky neustálým nalézání optimálních řešení při konstrukci vačkových a výkonových spínačů při vysokých technických požadavcích. SÄLZER se tímto stal firmou, která udává trendy v oboru vačkových a výkonových spínačů v celosvětovém měřítku.


l SERVIS

SÄLZER přesvědčuje jak v Evropě tak i v zámoří svým servisem a poradenstvím pro zákazníky, flexibilitou při řešení spínacích problémů zákazníka, rychlými dodávkami díky distribuční síti svých zástupců po celém světě.