Zpet na uvodni stranku
Zasílat aktuality Salzer
e-mailem


DOMŮ ON-LINE KATALOG SPÍNACÍ PROGRAMY PROJEKČNÍ DOKUMENTACE NOVINKY A ZAJIMAVOSTI PARTNERSKÉ STRÁNKY

NAPIŠTE NÁM VÁŠ NÁZOR


Pro správné prohlížení PDF souborů je nutno mít nainstalovaný Adobe Acrobat Readerl Novinky a zajimavosti

Nové fotovoltaické odpínače

Vzhledem k celosvětovému nárůstu výstavby fotovoltaických elektráren vyvinula firma SÄLZER novou řadu speciálních DC odpínačů.

Pro venkovní instalace jsou nabízeny DC přepínače v polykarbonátovém krytu s krytím IP66. Tyto přepínače jsou dostupné i v dalších standardních provedeních, které mohou být instalovány v ovládacích panelech dle Vašeho návrhu.

Množství možných kombinací solárních panelů vyžaduje různé síly proudu - kombinace.

Zde je seznam nejpoužívanějších DC kombinací:

Firma SÄLZER neustále rozšiřuje nabídku DC přepínačů dle aktuálních požadavků trhu.Jeden z nejmenší hlavních/nouzových vačkových vypínačů.


Znáte širší sortiment vačkových a výkonových spínačů 20 - 315 A v izolačních krytech? Přesvědčte se v našem 48 stránkovém barevném PDF katalogu vačkových a výkonových spínačů 20 - 315 v izolačních krytech (ke stažení v sekci PDF ke stažení).


Nevybrali jste si z naší nabídky? Nevadí. Začátkem roku 2004 připravujeme další rozšíření provedení vačkových spínačů v izolačních krytech. V případě zájmu aktuálně vás informovat o našich novinkách, napište váší e-mailovou adresu do kolonky "zasílat aktuality Salzer e-mailem" (v levém horním rohu) a potvrďte.
Nevyhovuje vám žádný z 240 standarních spínacích programů nebo potřebujete standardní popisku? (on-line v sekci "vytipování spínače - spínací programy" nebo PDF ke stažení a vytištění v sekci "PDF ke stažení")

Jestli ano, stačí si stáhnout tabulku pro zakresléní nestadardního spínacího programu s návodem na vyplnění nebo formulář pro zakreslení nestandardní popisky v sekci "PDF ke stažení", zakreslit a zaslat na náš zákaznický servis WAPRO. Obratem vám sdělíme cenu a dodací lhůtu popř. rádi poradíme s vyplněním formuláře.